Loading...

CUI 44311220
Descoperă mai multe analize pentru firma ta in contul FGO.
E firma ta? Înregistreaz-o acum pe FGO.RO!Locul 1 - CA pe CAEN - 8299
Sat Sustiu Com. Lunca - 1 firme cu bilanț 2024 depus
867 625 lei
Locul 1
Media 867 625
148 760 lei
Locul 1
Media 148 760
13
Locul 1
Media 13
66 740 lei
Locul 1
Media 66 740
Locul 45 - CA pe CAEN - 8299
BIHOR - 236 firme cu bilanț 2024 depus
867 625 lei
Locul 45
Media 1 033 294
148 760 lei
Locul 65
Media 196 279
13
Locul 29
Media 5
66 740 lei
Locul 129
Media 167 006
| Cifra Afaceri | 867 625 |
| Cheltuieli Totale | 718 865 |
| Profit Brut | 148 760 |
| Pierdere Brut | 0 |
| Numar Mediu Angajati | 13 |
| Active Imobilizate Total | 27 216 |
| Active Circulante | 275 148 |
| Materii Prime | 0 |
| Creante | 231 010 |
| Casa Conturi | 44 138 |
| Datorii | 96 334 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri Total | 206 030 |
Locul 1 324 - CA pe CAEN - 8299
ROMANIA - 5 339 firme cu bilanț 2024 depus
867 625 lei
Locul 1 324
Media 2 409 104
148 760 lei
Locul 1 582
Media 297 202
13
Locul 802
Media 10
66 740 lei
Locul 3 447
Media 204 659
Locul 147 139 - CA
ROMANIA - 693 051 firme cu bilanț 2024 depus
867 625 lei
Locul 147 139
Media 3 595 252
148 760 lei
Locul 138 334
Media 285 301
13
Locul 36 324
Media 5
66 740 lei
Locul 424 773
Media 377 572
Gestionează-ți facturile cu ușurință și eficiență! FGO.ro este platforma ideală pentru antreprenori și firme care vor să emită facturi online, să urmărească plățile și să-și organizeze rapid documentele, totul fără costuri ascunse sau proceduri complicate. Încearcă acum și convinge-te cât de simplu poate fi!
Inregistreaza-te acum!| CUI | Nume firmă |
|---|---|